Новини
Скільки пам’яті потрібно сучасному користувачеві
Опитування серед користувачів мобільних телефонів. Якого обсягу накопичувача вистачає вам, щоб комфортно використовувати свій пристрій?
Honor 7X – з екраном 18:9
Honor 7X - доступний смартфон з екраном 18:9 і подвійний камерою, з'явиться в продажу з ціною від 270 доларів за...
Нові iPhone продуктивніше смартфонів
В порівнянні з смартфонами на Android, що вийшли в 2017 році, нові iPhone показують зростання продуктивності більш ніж на 50%.
Nokia 3310 (2017) з підтримкою 3G
Nokia 3310 (2017) анонсували з підтримкою мереж 3G, переробленим інтерфейсом, з'явилася можливість вибрати одну з шести тем оформлення.
HTC U11 Plus безрамковий екран
Безрамковий екран 18:9 отримає смартфон HTC U11 Plus, діагональ якого збільшиться до 5.99 дюймів. На 11 листопада призначена дата виходу.
Показати ще

Новини

Новини про новітні розробки в області мобільного зв’язку. Шість мільярдів людей користуються телефонами. Це говорить про те, що телефон, напевно є кориснішим і популярнішим за холодильника. Довгий шлях до мініатюрних пристроїв зробив індустрію телефонів однією з найбільш насичених. І оскільки не всі приймають модні віяння начебто широких сенсорних смартфонів, міцний і приємний на дотик телефон завжди залишається в кишені людини. У більшості випадків телефон залишається єдиним з’єднуючим людей пристроєм.