Apple iPhone 8 з об’ємом накопичувача на 512 Гб

Apple iPhone 8 Великі компанії одна за одною показують нові флагманські смартфони. Тільки що був офіційно представлений Samsung Galaxy Note 8, 31 серпня покажуть LG V30 і, за чутками, 12 вересня відбудеться вихід Apple iPhone 8, який ми з нетерпінням чекаємо. Французький веб-сайт посилається на джерела зі спільноти перевізників, заявляючи, що Apple випустить iPhone 8, iPhone 7S, iPhone 7S Plus і третю серію Apple Watch саме 12 вересня. І так, годинник отримає вбудований модуль LTE.

Якщо дата підтвердиться, очікується, що попередні замовлення нових iPhone почнуться 15 вересня, а вже 22 вересня смартфони поповнять полиці магазинів. На даний момент ми поняття не маємо, як кожен з iPhone буде офіційно названий. Зберігаючи традицію, очікуємо, що 4,7-дюймова модель буде називатися Apple iPhone 7S, а 5,5-дюймовий фаблет буде представлений як iPhone 7S Plus. Для преміального iPhone 8, який вийде в честь десятирічного ювілею, набір назв включає iPhone Pro, iPhone X (як би натякаючи на преміальність смартфона і значиму дату).

iPhone 8 Інший опублікований сьогодні звіт з Китаю вказує, що Apple iPhone 8 буде представлений в базовій версії на 64 Гб вбудованого сховища. Рішення середнього рівня отримає накопичувач на 256 Гб, а найдорожча модель буде мати у своєму розпорядженні 512 Гб. KGI Securities раніше вже публікувала звіт, в якому вказується, що iPhone 8 випустять лише у випадках на 128 Гб і 256 Гб. З іншого боку, в цьому році Apple вже представила iPad Pro на 512 Гб, тому, цілком можливо, що подібний обсяг буде і в новому флагманському смартфоні.

Також з’явилася інформація про ціну iPhone 8, яка ще сильніше підкріплює приналежність смартфона до преміум-класу.