Дата виходу Meizu M6

Meizu M6 Нещодавно ми писали про те, що в мережу потрапили зображення нового смартфона Meizu – M6. По суті, компанія готує молодшу версію недавнього M6 Note, який виявився досить цікавим – виробник з Піднебесної в новинці представив процесор від Qualcomm. Він уже побував у нас на огляді, тому можете ознайомитися з ключовими особливостями.

Разом з фото M6 витекли і практично всі характеристики смартфона. На жаль, як видно, Meizu знову представить смартфон на бюджетному чіпсеті від MediaTek, до того ж досить старому і на 28-нм техпроцесу. Виробник зменшив екран, його роздільну здатність. Поки точної інформації немає ні про матеріали корпусу, ні про ціну. Але що зрозуміло напевно, Meizu M6 стане черговим бюджетником компанії.
Дата виходу M6 Ну а сьогодні китайський виробник представив постер, за допомогою якого повідомив дату виходу Meizu M6. Новий смартфон буде представлений 20 вересня, тобто, вже на наступному тижні.

Складно назвати новинку очікуваною. Судячи з усього, ми отримаємо трохи покращений M5S, що вийшов раніше. Хочеться сподіватися, що компанія покаже апарат в декількох версіях: на чіпсеті від MediaTek, а також від Qualcomm. Оптимально б виглядав Snapdragon 435, який дозволив би Meizu нав’язати гідну конкуренцію Xiaomi Redmi 4X.