Google Pixel 2 і Pixel 2 XL ціна

Pixel 2 XL ціна Google анонсує свої нові смартфони Pixel 2 і Pixel 2 XL на заході 4 жовтня. Однак, як видно, ще до дня офіційної презентації ми будемо знати про всі характеристики приладів. Так, зовсім недавно з’явилися зображення смартфонів в декількох колірних варіантах. Ми можемо бачити тільки їх тильні сторони, але вже це дозволяє судити про дизайн майбутніх смартфонів.
Pixel 2 XL колір
Почнемо з Pixel 2. Смартфон буде доступний в кольорах Kinda Blue («Цікавий синій»), Clearly White («Очевидно білий») і Just Black («Точно чорний»). Google, схоже, ще раз вирішила позбавити покупців смішними назвами квітів для свіх смартфонів. У минулому році були Quite Black («Майже чорний»), Very Silver («Дуже сріблястий») і Really Blue («Реально синій»).

Pixel 2 буде коштувати 649 доларів США за версію на 64 Гб пам’яті, а за 128 Гб доведеться заплатити 749 доларів. Стартова ціна відповідає вартості торішнього Pixel, але в 2016 році за 649 доларів виробник пропонував лише 32 Гб пам’яті.

Pixel 2 XL представлений в тому ж відтінку Just Black, що і його молодший брат, а також в варіації «панда», яка буде називатися Black & White.
Pixel 2 XL Just Black
Тепер погана новина. Джерело заявляє, що Pixel 2 XL буде коштувати 849 доларів (версія на 64 Гб пам’яті) або 949 доларів, якщо ви віддасте перевагу накопичувачу на 128 Гб. Смартфон буде доступний лише в двох версіях. Pixel 2 XL на 80 доларів дорожче, ніж торішній Pixel XL, але ви отримуєте вдвічі більше пам’яті (в смартфоні 2016 року був 32 Гб).