Google Pixel 2 буде представлений 5 жовтня

Google Pixel XL 2 і Pixel 2 Після купи різних зображень і чуток, нібито викриваючих майбутні Google Pixel 2 і Pixel XL 2, ми тепер і дату виходу смартфонів знаємо. За словами Евана Бласса (@evleaks), компанія хоче представити новинку 5 жовтня. Бласс, крім цього, заявляє, що обидва Pixel нинішнього року будуть оснащені чіпсетом Snapdragon 836, який ще не був представлений офіційно. Ймовірно, процесор буде трохи продуктивніше і економніше, ніж нинішній Qualcomm Snapdragon 835 (він же використовується в Galaxy Note 8).

Цікаво відзначити, що Pixel і Pixel XL в минулому році були показані 4 жовтня, тому нова лінійка Pixel буде оголошена публіці рівно через 1 рік і 1 день.

Як ви вже чули, 5-дюймовий Pixel 2, швидше за все, зроблений компанією HTC, а 6-дюймовий Pixel XL 2, мабуть, зроблений LG. Очікується, що варіант з дисплеєм на 6 дюймів буде позбавлений рамок навколо дисплея, в той час як смартфон менших розмірів буде виконаний в більш класичному дизайні.

Google Pixel 2 і Pixel XL 2 з великою часткою ймовірності стануть першими в світі смартфонами, які будуть працювати під управлінням Android 8.0 Oreo «з коробки». Однозначно можна сказати, що нас чекає щось цікаве. Чекаєте ви новий Pixel?