Huawei обійшла Apple

Huawei Дослідницька фірма Counterpoint підготувала свіжий звіт, в якому відображено, що Huawei вдалося обійти Apple, розташувавшись на другій сходинці в рейтингу найбільших виробників смартфонів. Особливо успішними для фірми з Піднебесної стали червень і липень нинішнього року.

Лідируюче місце залишається закріпленим за Samsung, яка не покидає її тривалий час. Дослідники в звіті також заявляють про хороші продажі смартфонів Huawei в серпні, що гарантує компанії місце в першій трійці виробників, з огляду на швидкий вихід наступних iPhone.

«У той час як Huawei посіла друге місце серед всіх виробників смартфонів, дивно спостерігати, що ні один з пристроїв компанії не потрапив в першу 10-ку рейтингу», – сказано в звіті.

Це пов’язано з різноманіттям модельного ряду Huawei, в якому в даний час відсутній флагманський смартфон, здатний повною мірою змагатися з рішеннями інших брендів. Незважаючи на це, заперечувати успіхи китайської компанії неможливо. Ймовірно, вже в середині осені Huawei представить новий смартфон, якому буде під силу увійти в число кращих флагманів 2017 року.