Нові iPhone продуктивніше смартфонів

процесор A11 Bionic За останні кілька років Apple зуміла зробити величезний розрив в продуктивності між iPhone і смартфонами на базі Android, розробивши потужні чіпсети, які компанія використовує в своїх флагманських пристроях. З виходом цього року iPhone 8 і iPhone 8 Plus (і iPhone X на початку листопада) Apple запускає процесор A11 Bionic, який заявляє про себе як про самий продуктивний «камень» на ринку.

Джон Пул, засновник Primate Labs, компанії, яка розробила синтетичний тест Geekbench, зазначає, що нові моделі iPhone показують зростання продуктивності більш ніж на 50% в порівнянні з Android-смартфонами флагманського класу, що вийшли в 2017 році. Інше питання полягає в тому, чому вони спостерігають зростання продуктивності тільки для смартфонів Apple?

«Те, що я не зовсім розумію, – чому зростання продуктивності, схоже, зупинилося на сегменті смартфонів на Android. Ми не спостерігаємо великих стрибків вперед. Я не розумію, що там відбувається. »- Джон Пул, засновник Primate Labs.

Рішення Apple розробляти власні графічні чіпи дає їй перевагу, коли справа доходить до визначення напрямку, в якому вона збирається рухатись з iPhone. У той час як у Samsung є чіпсети Exynos, а у Huawei власна лінійка Kirin, то смартфони на Android випускаються з процесорами (або, принаймні, графічними ядрами) від різних виробників. Це призводить до нерівномірності продуктивності і не дозволяє Android-пристроям наздогнати Apple.