iPhone X дата виходу

iPhone X Ming-Chi Kuo, відомий аналітик, був одним з перших, хто передбачив, що iPhone X (не “ікс», а десять) стартує за ціною в 1000 доларів, потім New York Times та інші джерела підтримали його, відправивши шанувальників «яблучної» продукції ридати в кут. Тільки-тільки закінчилася презентація Apple, на якій компанія показала свіжі iPhone, нові Apple Watch і Apple TV, і аналітик практично вгадав ціну. Преміальний iPhone X надійде в продаж за ціною в 999 доларів за версію на 64 Гб. Правда, дата виходу шокувала глядачів. На презентації було оголошено, що iPhone X можна буде купити лише в листопаді.

iPhone X ціна Як би там не було, така висока ціна і пізня дата виходу виправдовується тим, що вона дорожче у виробництві і вимагає більше часу на виготовлення, ніж вже попередня лінійка iPhone 7. Як стверджують самі представники Apple, вартість виробництва їм обходиться приблизно на 50% дорожче. Крім того, ми недавно розглянули ціну OLED-дисплеїв, яка становить 70 доларів за одну панель (звичайний LCD-дисплей, якими оснащуються iPhone 7, коштує близько 40 доларів за штуку).

Айфон X Нагадаємо, що і недавні флагмани Samsung Galaxy Note 8, LG V30 були представлені за вищою ціною, ніж їх попередники. Це пов’язано з безрамковистью екранів, що стало трендом в 2017 році. Подібний дисплей отримав і iPhone X, який ми в самий найближчий час розглянемо більш докладно. На жаль, доведеться чекати листопада, щоб в повній мірі оцінити модель. Але, як не крути, хоча б частку інформації, яку можна смакувати ні один тиждень, ми отримали.