Samsung Galaxy Note 8 б’є рекорди

Samsung Galaxy Note 8 У минулому році, коли Samsung Galaxy Note 7 був представлений, на смартфон обрушилися тисячі замовлень. Якби Galaxy Note 7 не був відкликаний з продажу, можливо, став би одним з найпопулярніших смартфонів від Samsung. В цьому році Samsung Galaxy Note 8 б’є рекорди попередніх замовлень, встановлені попередніми пристроями лінійки Note.

Наприклад, в Південній Кореї за 24 години було зарезервовано 395 000 одиниць Galaxy Note 8. У минулому році Galaxy Note 7 знадобилося 13 днів, щоб досягти позначки в 380 000 смартфонів, замовлених попередньо. Рекорд був досягнутий, незважаючи високу ціну (близько 960 доларів за молодшу версію). На той випадок, якщо вам цікавий рекорд для попередніх замовлень на смартфони Samsung в Південній Кореї: раніше в цьому році за 48 годин близько 550 000 користувачів оформили попереднє замовлення на Samsung Galaxy S8/S8 +. З огляду на той темп, з яким замовляють Galaxy Note 8, новинка обов’язково встановить новий рекорд.
Note 8 камера
Тим часом, Samsung також оголосила, що в США Galaxy Note 8 встановив рекорд лінійки за кількістю попередніх замовлень. У США період попереднього замовлення триває два тижні, а смартфон надійде в продаж 15 вересня.

У Південній Кореї базова модель Galaxy Note 8 на 64 Гб вбудованого сховища є найпопулярнішою – її зарезервувало 65% покупців. Найпопулярнішим кольором став Deep Sea Blue, незалежно від обсягу накопичувача. Деякі аналітики вважають, що до того моменту, коли період попередніх замовлень для Samsung Galaxy Note 8 завершиться (станеться це в наступний четвер), буде зарезервовано близько мільйона смартфонів в Південній Кореї.