Samsung Galaxy Note 8 в 4К

Samsung Galaxy Note 8 в 4К при 60 fps Камера є одним з найважливіших модулів в сучасному смартфоні. Вона є тією частиною пристрою, заради якої користувачі готові віддавати сотні доларів за флагманські моделі. Погодьтеся, непогано в одному пристрої мати цілу купу можливостей, включаючи топові сенсори для зйомки фото і запису відео. І 800 доларів не шкода за смартфон з хорошою камерою!
Galaxy Note 8 4K Ultra High Definition Природно, виробники смартфонів постійно працюють над поліпшенням якості зйомки, витрачаючи багато часу, сил і ресурсів. В цьому році Apple оголосила про те, що її нові iPhone зможуть записувати відео з роздільною здатністю 4K UHD зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Між іншим, це кращий результат на мобільному ринку. 60 fps при 4К забезпечують чудову плавну картинку. Особливо переваги нової камери будуть помітні в динамічних сценах. Всі вважали, що в цьому році лише Apple зі своїми iPhone зможе похвалитися 4К при 60 fps.

«А ось і ні», – заявляється головний конкурент в особі Samsung.

На офіційній сторінці Samsung Galaxy Note 8 з’явилася нова інформація, яка свідчить, що останній флагман знімає відео 4K Ultra High Definition в 60 FPS. Судячи з усього, корейська компанія вже готує оновлення для смартфона, який і привнесе бажану можливість. Буде цікаво, якщо Samsung запустить функцію до виходу iPhone X.

Залишається лише сподіватися, що це буде повноцінно працююча технологія, а не запізніла спроба перевершити нові смартфони iPhone. Як не крути, але компанії потрібно було тестувати можливість, виявляючи помилки. Чи був у Samsung на це час?