Скільки пам’яті потрібно сучасному користувачеві

Скільки постійної пам’яті досить сучасному користувачеві? Портал GSMARENA провів опитування серед своїх користувачів, яке дало зрозуміти, якого обсягу накопичувача вистачає читачам. Опитування показує майже рівну кількість голосів між варіантами 64 ГБ і 128 ГБ. Звичайно, це не означає, що немає необхідності в слоті microSD – фотографії, музика і відео відчувають на зовнішніх накопичувачах себе дуже чудово. Це не програми та ігри, які чутливі до швидкості пам’яті.

Дехто стверджував, що найкраще зберігати особисті дані в хмарі, але більшість погоджується з тим, що виробники та й самі користувачі ще не готові відмовитися від можливості розширити пам’ять пристрою. Хмарні сховища досі погані тим, що не скрізь є стабільний і швидкий інтернет, який би забезпечив повсюдний доступ до збережених файлів. Не ідеальний Nextbit Robin, який був побудований на основі хмарних технологій, просто випередив свій час.
Скільки постійної пам'яті потрібно
У всякому разі, далеко не всі проголосували за варіант 256 ГБ і більше. Напевно, за нього віддали голос користувачі, які зберігають на своїх смартфонах величезну кількість фільмів і музики у високій якості. Як би там не було, смартфони з накопичувачем на 256 ГБ стають все більш поширеними і доступними, незабаром ми побачимо рішення з сховищами на 512 ГБ.

А в цьому році ємність microSD зросла до 400 ГБ.