Продажі смартфонів на Android

смартфони на Android Аналітична фірма Gartner опублікувала дані, зібрані нею в другому кварталі цього року. Грунтуючись на цій інформації, продажі смартфонів в світі виросли на 7,6% з квітня по червень 2017 року. З 366,2 мільйонів одиниць, куплених за три місяці, 87,7% представлені операційною системою Android, 12,1% припадають на iPhone. Директор з досліджень Gartner Anshul Gupta говорить, що попит на смартфони середнього цінового діапазону (від 150 до 200 доларів) обумовлений запитами споживачами на ринках, що розвиваються, які шукають моделі з підтримкою 4G.
Продажі смартфонів на Android У списку найбільш успішних виробників перше місце, звичайно ж, відійшло Samsung. Південнокорейський гігант продав 82,5 млн смартфонів за квартал, що допомогло компанії відхопить 22,5% ринку. Продажі смартфонів Samsung в порівнянні з попереднім роком збільшилися на 7,5%. Gartner заявляє, що, незважаючи на конкуренцію з відомими китайськими брендами, Samsung Galaxy S8 і Samsung Galaxy S8 + забезпечують компанії хороші продажі. У наступному кварталі цьому посприяє Samsung Galaxy Note 8.

Apple продала 44,3 мільйонів iPhone в другому кварталі, що говорить про невелике зниження продажів (в минулому році за цей же квартал було реалізовано 44,4 мільйонів смартфонів). Аналітики Gartner очікують, що продажі істотно виростуть в четвертому кварталі завдяки запуску Apple iPhone 7s, iPhone 7s Plus і iPhone 8. Gartner відзначає, що в період з жовтня по грудень продажу ювілейної моделі будуть відносно слабкими через обмежену кількість смартфонів.

Аналітик IGI Securities Ming-Chi Kuo каже, що у Apple буде від 2 до 4 мільйонів iPhone 8, доступних на старті продажів.

Проте, Gartner прогнозує успішний четвертий квартал для Apple, оскільки зміни, внесені в iOS 11, включаючи поліпшену Siri, приведуть до високих продаж.

Huawei посіла третє місце з 36 мільйонами смартфонів, проданих за квартал. Компанія показує вражаюче зростання на 17% в порівнянні з другим кварталом 2016 року, що забезпечило їй 9,8% від загального пирога. Huawei стрімко наближається до Apple, яка займає друге місце. Мета виробника – стати лідером нарівні з Samsung і Apple, а до 2021 року розташуватися одноосібно на троні.

З ростом продажів на 44,1% за останній рік Oppo зайняла четверте місце з 7,1% світового ринку смартфонів (продано 26,1 мільйонів пристроїв). Завершує п’ятірку ще одна китайська компанія – Vivo. Вона і зовсім демонструє неймовірне зростання продажів на 70,8% в період з другого кварталу 2016 року по другий квартал поточного року. Обсяг продажів виріс до 24,3 мільйонів з 14,2. Це дозволяє Vivo зайняти 6,6% світового ринку смартфонів.

Gartner заявляє, що нестача деталей, особливо OLED-панелей і флеш-пам’яті, негативно позначиться на поставках флагманських смартфонів у другій половині 2017 року.

«Ми очікуємо, що в другій половині 2017 року нестача флеш-пам’яті, а також панелей OLED, вплине на поставки преміум-смартфонів. Ми вже спостерігали, як P10 від Huawei страждає від нестачі флеш-пам’яті і менш відомі компанії, що пропонують більш дешеві рішення. Такі бренди як HTC, LG і Sony загубилися в численних пропозиціях від китайських виробників і домінуючих на ринку Samsung і Apple в сегменті смартфонів преміум-класу »- Anshul Gupta, директор з досліджень Gartner.