Xiaomi буде оснащений матрицею від Samsung

XiaomiЯкщо ви вважаєте, що Apple є єдиною компанією, яка буде закуповувати OLED-дисплеї в Samsung, пора думку змінити. Новий звіт від корейського видання The Bell говорить, що китайський виробник Xiaomi недавно підписав угоду з Samsung про постачання декількох мільйонів панелей для свого майбутнього флагмана, який побачить світ в 2018 року.

Повідомляється, що угода відбулася після невдалого співробітництва з LG Display, яке провалилося через затримку в будівництві нового заводу. Цікаво, що угода також вплинуло на дизайн неназваного пристрою, так як LG поставляла б 5,5-дюймові дисплеї, в той час як від Samsung компанія отримає більші панелі на 6 дюймів.

Відвантаження, як повідомляється, почнуться в грудні. Спочатку компанія отримає партію екранів в 1 мільйон штук, після поставки збільшаться до 2.2 мільйонів.

Почувши цю новину, згадуються чутки про Xiaomi Mi 7 (кодове ім’я наступного смартфона китайської компанії, як повідомляє «Chiron»). З першого ж погляду здається, що чутки мають під собою підстави, так як специфікації майбутнього устрою включають 6-дюймовий дисплей. Однак джерело даних специфікацій стверджує, що дисплей надійде від JDI, який не має нічого спільного з LG і Samsung.

Таким чином, є два можливих варіанти: або один з двох джерел має недостовірну інформацію, або розглядається пристрій який не є флагманом взагалі. Тому, коли справа доходить до припущень, у нас є ще кілька варіантів: або компанія готує щось в серії Redmi, або довгоочікуваного наступника Mi MIX.
У будь-якому випадку нас чекає дійсно вартий смартфон, який зуміє здивувати. Поки ж залишається стежити за чутками.