Огляди
AllCall Madrid буде доступний за 49.99 $
ОлКолл - китайська компанія завдяки потужній рекламній кампанії встигла стати відомою. Allcall Madrid викликає подвійні враження, в плані продуктивності поступається...
Doogee BL7000 цілих 7000 мАг
Досить гідний мобільний телефон Doogee BL7000 для цінителів часу автономної роботи, за відносно невелику ціну для його характеристик.
Xiaomi Mi A1 характеристики
Офіційні характеристики досить спритного Xiaomi Mi A1 з 5.5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, на «чистому» Android.
Смартфон Nokia 8
Nokia 8 має повноцінне флагманське "залізо" і актуальну ОС Android 7.1.1 c майбутнім оновленням до Oreo. Гаджет вміє записувати 4K-відео...
Огляд Bluboo S1
Попередній огляд Bluboo S1 з яким ми пропонуємо вам ознайомитися. Ще один безрамковий смартфон від компанії третього ешелону.

Огляди

Огляди мобільних телефонів та смартфонів допомагають прийняти рішення про покупку і носять інформаційно-розважальний і просвітницький характер. Будь-яка людина, спантеличена проблемою вибору, завжди з охотою і увагою читає огляди ІТ девайсів, стежить за анонсом виходу гаджетів, і саме тому ми приділяємо таку увагу даному розділу!