Як купити бу телефон

телефони буКупівля телефону – дуже відповідальна справа. Особливо коли мова йде про покупку беушного телефону. Ці гаджети відносяться до категорії телефонів, які раніше були використані іншою особою. Зрозуміло, багато людей при заміні на новий, раніше використаний продають.

Безумовно, купівля бу телефонів відрізняється від покупки нового в магазині. Адже купуючи беушний телефон, у нас немає ніяких гарантій, а також права повернути мобільник в разі будь-яких ушкоджень.
З покупкою в магазині все набагато простіше. Мало того, що клієнт має гарантію, яка, як правило, надається на півроку з дня здійснення покупки, а також є можливість ремонтувати телефон і повернути його в разі виявлення несправностей.

Як же купити бу телефон в хорошому стані?

Для цього необхідно вкрай уважно вибирати телефон (смартфон) і всі комплектуючі деталі, які призначені для роботи цього пристрою. Давайте більш детально розберемо, як купити телефон бу, як перевірити його якість, працездатність і як знизити ціну при покупці?

Шукаємо прийнятну модель

беушні телефони Перше, з чого необхідно почати – розібратися як купити беушний телефон по найбільш найкращій ціні і хорошій якості. Ні для кого не секрет, що старий телефон може значно відрізнятися від нових телефонів. Варто мати на увазі, що даний гаджет вже експлуатувався іншою людиною і можуть виникнути будь-які несправності. Для того щоб не купити «кота в мішку», потрібно ретельно вибирати смартфон, оцінити всі його переваги і недоліки. Вкрай важливо не тільки оцінити переваги і недоліки, але і оцінити співвідношення ціни і якості. Тим не менш, якщо пристрій знаходиться в хорошому стані, то він заслуговує гідної ціни, але так, на жаль, буває не завжди. Як відомо, скупий платить двічі. Тому не варто економити і вибирати гаджет поганої якості, купуючи його за низькою ціною.

Пам’ятайте: скупий платить двічі!

Для того щоб купити телефон бу за найкращою ціною і при цьому відповідної якості, вам потрібно знати всі функції, які слід перевірити на працездатність. Тобто, завчасно вивчите не тільки назву гаджета, який ви хочете придбати, але і, «начинку» цього пристрою. Дуже багато хто хоче продати за любу ціну і можуть наобіцяти і наговорити того, чого насправді немає. Пам’ятайте про те, що пред’явити будь-які претензії ви вже не зможете.

Перша наша мета – купити телефон за хорошою ціною і хорошої якості. Відповідно, для цього вивчіть завчасно всі його функції, цінову політику по якій продається бу телефон даної фірми. При покупці, подивіться всі необхідні документи, перевірте працездатність і зовнішній стан. Якщо все працює справно і зовні він виглядає майже як новий, то спробуйте оцінити вартість такого телефону.

Необхідно враховувати рік випуску гаджету, ціну за якою він продається магазинах. Виходячи з цих показників, сформуйте свою ціну, яка буде відповідати якості.

Перевіряємо пристрій перед покупкою

Наступний крок – це перевірка працездатності при покупці смартфону. Безумовно, працездатність – це основа, яка цікавить вас як покупця в першу чергу. Для того щоб перевірити працездатність, необхідно взятити пристрій в руки і перевірити функціонування всіх додатків. Особливо, це стосується в першу чергу таких розділів як:
фотозйомка;
відеокамера;
диктофон;
набір SMS повідомлень;
робота клавіш і сенсорної панелі;
перевірка зв’язку;
робота динаміків.
Це самі основні показники, які повинні бути на вищому рівні. Це саме те, що потрібно Вам для використання гаджета практично кожен день. Тобто потрібно розуміти, якщо, розмовляючи по телефону ви чуєте шум, якість музики і звуків барахлить, фото і відео недоступне для зйомки, то такий телефон вам точно не підійде.

Дуже важливо при покупці звернути увагу на роботу сенсорної панелі або ж клавіш. Потрібно знати і розуміти, що сенсор дуже примхлива річ і нерідко проблеми виникають саме з функціонування сенсора. Не забувайте, що в разі несправності сенсорної панелі, робота з телефоном буде недоступна.

Обов’язково вивчіть повністю весь екран, перевірте чутливість сенсора до вашої руки. Якщо ви купуєте телефон, робота якого здійснюється безпосередньо на кнопках, перевірте в режимі вимкненого телефону здатність кнопок, а також зверніть увагу на роботу кнопок в режимі увімкнутого телефону.
smartfon зарядний пристрій Обов’язково необхідно перевірити зарядний пристрій. Адже без зарядного пристрою, ваш гаджет довго не протягне. Для цього під’єднайте телефон до зарядного пристрою. Якщо зарядка при включенні працює без перебоїв, то можна не переживати.

Вагоме значення має функціонування навушників, за допомогою яких можна слухати музику і дивитися відео. Навушники необхідно перевірити і для цього буде потрібно підключити їх до вашого мобільного пристрою і прослухати будь-який аудіо або відео запис.

Як скинути ціну при покупці бу телефону

Це питання цікавить дуже багатьох. Як правило, багато хто хоче знизити ціну при покупці. Якщо ви розумієте, що стільниковий телефон не відповідає ціні, по якій його продають, то необхідно продавцеві повідомити свої пропозиції з приводу цінової політики. Для цього обов’язково вкажіть продавцеві, які недоліки ви виявили та в зв’язку з чим ви просите знизити ціну. Можливо, що продавець піде вам на зустріч і зробить вам невелику знижку.